duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Yeni Çıkan Albümler

Yeni Çıkan Albümler

Yeni Çıkan Albümler

Mert Tunçmakas sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan alternatif müzik türündeki “Öyle Değildir” isimli yepyeni şarkısıyla dinleyiciyle buluşuyor.

Mixi Mert Kasap, masteringi Aliş Kaygusuz imzası taşıyan şarkı, Erekli&Tunç Stüdyosu’nda kaydedildi. Kapak çalışmasını Özge Akdik’in yaptığı çalışmanın promo fotoğrafları ise Recep Yılmaz tarafından çekildi. Davul, bas gitar, akustik gitar, elektrik gitar gibi enstrümanların kullanıldığı “Öyle Değildir” kendi kendine konuşan birinin çelişkilerini anlatan, biraz alıngan bir havada geçse de umutlarını kaybetmediği bir dünyada geçiyor.

1988 doğumlu Mert Tunçmakas, müziğe ilk ve ortaokul yıllarında klasik, akustik ve elektrik gitar öğrenerek başladı. 19 yaşına geldiğinde kayıt stüdyolarında asistanlık yapmaya başlayan Tunçmakas, müzik üretiminin tekniklerini pratik etmeye, belgesel ve dizi müzikleri üretmeye ve aynı zamanda kendi şarkılarını yazmaya başladı.

2010 yılında Erekli-Tunç Stüdyosu’nda tanınmış pop-rock prodüktörü Rıza Erekli ile çalışmaya başladı. Halen çalışmakta olduğu bu stüdyoda farklı sanatçılar ve müzik türleriyle tanıştı.

Ajda Pekkan, Selda Bağcan, Hadise, Seyyal Taner gibi isimlerin projelerinde kayıt mühendisi, başka birçok önemli projedeyse enstrümanist ve aranjör olarak görev aldı. Stüdyo çalışmalarının yanı sıra Yalın, Kalben, Tan Taşçı, İrem Derici gibi birçok sanatçıya sahnede eşlik etti.

2018’de ağırlıklı olarak söz ve müziğini kendi yazdığı eserleri kaydetmek için Rıza Erekli prodüktörlüğünde stüdyoya giren Mert Tunçmakas, bu şarkıları “En Derinde” isimli EP’de topladı. Stüdyo prodüksüyonlarına ara vermeden devam eden Tunçmakas, 2020 yılında söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Kaç Kere” isimli şarkısıyla karşımıza çıktı.

5 Mart’ta Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “Öyle Değildir” isimli single tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Canlı Radyo Dinlemek için RadyoTrendFm.Com

Radyo istek yapmak için DJ istek tıklayınız..


Yazar: Che

Görüntüleme: 395

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 11 Mart 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat