Iyi Radyo Nasıl Olur?

☆Yayıncıları cezbetme, motive etme ve elde tutma (Radyo sunucuları yayıncıları motive etme açısında çok sıkıntılı günler yaşasa da sosyal sorumluk projeleri gerçekten yayıncı bakış açısını epey değiştirebilir)
☆Faaliyet giderlerini azaltma (Günden güne azalan gelirleri dikkate alırsak bu ilaç gibi gelir.)
☆Her şey size ve dinleyicilere bağlı. Sitenizde DJ rolünü oynayın. Arkadaşlarınıza bir bağlantı gönderin ve en sevdiğiniz müziği birlikte dinleyin. Sosyal bir reklam kampanyası düzenleyin.
☆Çalmak istediğiniz müziği seçin. Sunucuyu bir kaynağa yüklerken, müziğin biçimini ve stilini belirtin.

Takdir toplamak, bir ruh oluşturmak, en çok hayranlık duyulan bir radyo sunucusu olmak belki çok dinlenmese bile reytinglerde yaptığı çok doğru çalışmalarla ilk akla gelmek. Ooo kulağa süper geliyor.

Radyolar ne avantaj sağlar;

☆Satış ve Pazar payında artış (Radyolar için daha fazla kitleye ulaşma dinlenme sayında artış diye tanımlayabiliriz. Ama bir katkı sağlar mı bilmiyorum)
☆Kurum imaj ve itibarının güçlenmesi (Her geçen gün azalan bir imaj ve itibar açısından çöküş yaşayan radyo sunucuları için çok önemli bir araç olabilir.)
Tüm radyo sunucularını tebrik ediyorum. Yaratıcı, yararlı ve farkındalık yaratacak projeler çıkartmaları dileğiyle.

Radyoculuk ise biraz emek ve çalışma isteyen birşey hani derler ya dersini çalışmalısın eğer dersini çalışıp iyi bir yayın için doğru şarkılar ve doğru bir yayın konusu belirlerseniz eğer radyoculuk da başarı gelir..

İŞTE İYİ RADYO BUDUR( RADYOTRENDFM.COM)

Radyo istekleri için : Şarkı istemek için tıklayınız

Dj olmak için tıklayınız 

Che 1446
2 Yorumlar
Cevap bırakın

whatsappWhatsapp: +90 533 031 18 18
facebook twitter instagram youtube pinterest linkedin spotify soundcloud

Radyo Sohbet Sitesi