TrendFMnin sevilen DJleri ile müziğe doyamayacaksınız!

TrendFMnin sevilen DJleri ile müziğe doyamayacaksınız!
TrendFM, Türkiye’nin önde gelen radyo istasyonlarından biridir. İstanbul merkezli olan TrendFM, yüksek kaliteli müzik yayını ve sevilen DJ kadrosuyla dinleyicilerinin kalbini kazanmış durumda. Eğer siz de müziğe doyamayanlardansanız, TrendFM tam size göre!

  • Trend Fm, Türkiye’nin en sevilen radyo istasyonlarından biridir. Yüksek kaliteli müzik yayını ve sevilen DJ kadrosuyla dinleyicilerinin kalbini kazanmıştır.
  • Radyo TrendFm, Türkiye’nin en güncel müziklerini ve en sevilen DJleri dinleyicilerine sunmaktadır.
  • Radyo Trend, müzik tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biridir. Yüksek kaliteli müzik yayını ve sevilen DJ kadrosuyla dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.
  • Radyo Dinle, TrendFM’in online radyo dinleme platformudur. İnternet bağlantınız olan her yerden TrendFM’i dinleyebilirsiniz.
  • Online Radyo, TrendFM’in internet üzerinden yayın yaptığı platformdur. Yüksek kaliteli müzik yayını ve sevilen DJ kadrosuyla dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.
  • Radyo Chat, TrendFM’in dinleyicileri arasındaki iletişimi artırmak için oluşturduğu sohbet platformudur. Burada müzik ve sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Radyo Sohbet, TrendFM’in dinleyicileri arasındaki iletişimi artırmak için oluşturduğu sohbet platformudur. Burada müzik ve sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Radyo İstek, TrendFM’in dinleyicilerinin isteklerini alarak onların müzik keyfini artırmayı hedefleyen bir platformdur. Siz de isteklerinizi gönderebilirsiniz.
  • TrendFm DJ Ol, müzik tutkunlarına kariyer fırsatı sunan bir programdır. Eğer siz de müzikle ilgileniyor ve DJ olmak istiyorsanız, TrendFm DJ Ol programına başvurabilirsiniz.

TrendFM’in sevilen DJleri arasında birçok tanınmış isim bulunmaktadır. Bu isimler arasında DJ Suat Ateşdağlı, DJ Tarkan, DJ İpek İpekçioğlu, DJ Gürkan Uygun, DJ Doğuş Çabakçor gibi isimler bulunmaktadır. Bu DJ’lerin her biri kendi tarzlarında müzik yapmaktadır ve dinleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.

DJ İsmi Tarzı Programı
DJ Suat Ateşdağlı House, Elektronik Weekend Mix
DJ Tarkan Progressive House No Smoking
DJ İpek İpekçioğlu World Music, Elektronik Globalize Yourself Stereo
DJ Gürkan Uygun Pop, Dance Trend Top 40
DJ Doğuş Çabakçor Deep House, Tech House Deep House Istanbul

TrendFM’in sevilen DJleri, her biri kendi tarzında müzik yaparak dinleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Bu DJ’lerin programları arasında Weekend Mix, No Smoking, Globalize Yourself Stereo, Trend Top 40, Deep House Istanbul gibi birçok program bulunmaktadır. Siz de TrendFM’in sevilen DJ’lerinin programlarını dinleyerek müziğe doyamayacaksınız!

Che 141
Cevap bırakın

whatsappWhatsapp: +90 533 031 18 18
facebook twitter instagram youtube pinterest linkedin spotify soundcloud

Radyo Sohbet Sitesi