duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Su Soley’in Yeni Albümü “Gardrop”32

Su Soley’in Yeni Albümü “Gardrop”32

Su Soley, 9 şarkıdan oluşan yeni akustik albümü “Gardrop”u müzikseverlerin beğenisine sundu. “Gardrop” albümü, sanatçının evde kayıt odası haline çevirdiği ve tüm vokal kayıtlarını yaptığı kendi gardrobundan adını aldı.

Soley dolabının kapaklarını açıp yorganlar astı, içinde boşluk kalan raflara yastıklar doldurdu ve beğendiği tınıyı yakaladığında da sistemi bozmadan kayıtları tamamladı. Albümde, kayıtların yanı sıra tüm styling, kostümler ve aksesuarlar yine sanatçının kendi gardrobundan…

Albüm görsellerinde kullandığı rasta tarzında örgü ve burgulardan oluşan renkli saç tasarımları da Soley’in kendisine ait. Yalnızca gitarların kullanıldığı albümde, hareketli şarkılardaki vokal düzenlemeleri albümün kimliğini vurguluyor. Barış Bölükbaşı aranjörlüğünde hazırlanan “Gardrop”un ilk klibi Ecem Gündoğdu yönetmenliği ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde “Dengesizim (Akustik)” adlı şarkıya çekildi.

ODTÜ’den, İ.Ü. Devlet Konservatuvarı’na uzanan eğitim hayatı boyunca kendi ekibiyle müzik ve sahne çalışmalarını sürdüren Su Soley, görsel ve müzikal tarzının çok yönlü olmasında, kökenlerinin Balkanlar, Karadeniz, Akdeniz ve Doğu Anadolu’ya uzanmasının büyük etkisi olduğunu ve tüm bu toprakların müziklerinden beslendiğini söylüyor.

Yeni albümü “Gardrop”ta, İskender Paydaş’la birlikte besteledikleri “Müebbet Hayalet (Akustik)”, Burçak Şahvelioğlu ile sözlerini yazdıkları “Bu Yaz (Akustik)” ve anonim bir Balkan türküsü olan “Drama Köprüsü (Akustik)” dışındaki tüm şarkıların söz ve müzikleri, albümün tüm vokal düzenlemeleri Soley’e ait.

“Gardrop”un mix ve mastering’ini Özgür Yurtoğlu üstlenirken, gitarlarda Barış Bölükbaşı yer aldı. Lisanslı sporları olan yüzme, monopalet, sutopu ve sualtı rugby’sinde ulusal ve uluslararası çok sayıda yarışmaya katılarak dereceler elde eden Su Soley piyano, gitar, ukulele, flüt, aquadrum, perküsif enstrümanlar çalıyor.

Su Soley’in pop, rock ve caz ve tınılarını barındıran yeni albümü “Gardrop” MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Su Soley – Dengesizim Video Klip

TrendSohbet.Com

RadyoTrendFm.Com

Trend ChatRadyo TrendTrend SohbetTrendFm


Yazar: Che

Görüntüleme: 511

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 21 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat