duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Soner Arıca’dan “Esmesin Ayrılık”

Soner Arıca’dan “Esmesin Ayrılık”

Soner Arıca’dan “Esmesin Ayrılık”

Soner Arıca’dan “Esmesin Ayrılık” söz ve müziği Yudum’a ait olan “Esmesin Ayrılık” isimli yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu!

Soner Arıcı’nın “Esmesin Ayrılık” single’ında aranjör olarak Miraç Kutlu’nun imzası var. Orijinal versiyonundaki etnik duygu korunarak, modern bir soundla düzenlenen şarkının mix ve masteringini Özgür Yurtoğlu yaptı.

Şarkı Sözleri 

Buraların çimeni de yeşermiyor ki sensiz
Ne düğünü ne bayramı yaşanmıyor ki sensiz
Sesim gelir uzaktan gel diye gel, gel diye
Ağlarım sen diye
Bilirim sen de ben diye
Adın düşmez dilimden okurum türkü diye
Anlaştım rüzgâr ile esmesin ayrılık diye
Sevdan içimde bir düğüm çözülmüyor ki sensiz
Ah bu dünyada bir şeyin değeri yok ki sensiz

Soner Arıca, aslen Fatsa, Orduludur. 7 çocuklu bir ailenin son üyesi olarak dünyaya gelen Soner Arıca,

İlk albümü “Bir Umut“, 1992 yılında çıktı. 2002 yılında Bursa’da özel bir tiyatroda Love Story‘nin başrolünde oynadı ve bu ilk tiyatro deneyiminde çok başarılı oldu. 2008 yılında Abdullah Şahin Tiyatrosu’nda Çılgın Yenge, 2009 yılında yine Abdullah Şahin Tiyatrosu’nda Üvey Karım ve 2011 yılında Adım Tiyatro’da Kanlı Nigar oyunlarıyla tekrar tiyatro sahnesine çıktı. 2005 yılında uzun zamandır üzerinde çalıştığı romanı “Belki de Hiç Unutmadım” yayınlandı.

Soner Arıca’nın “Esmesin Ayrılık” şarkısı TrendFm radyolarımızda yayıncılarımız tarafından sizlere sunulacaktır. Soner Arıcı şarkıları ve daha nice sanatçılarımızdan birbirinden güzel şarkılarıyla trend radyomuz da yayıncılarımızdan isteklerde bulunarak o anınıza renk katabilirsiniz. İstek parçalarınızı hem kendinize hemde sevdiklerinize armağan ederek kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizde 2021 en son çıkan hit şarkıları dinlemek isterseniz yayıncı arkadaşlarımızın eşliğinde sohbet sitemizdeki dostlarla eşlik edebilirsiniz.  TrendFmradyomuzda bulunan yayıncılar tarafından isteklerde bulunarak en hit ve en güncel şarkılarla buluşabilirsiniz. Böylece sohbet ortamımıza katılarak yeni dostluklar ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları hem kendinize hemde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Sizleri de TrendFm ailesine bekleriz. Ayrıca şarkı eşliğinde sohbetimize dahil olup yeni dostluklar kurabilirsiniz. Sizleri TrendSohbet.Com ve RadyoTrendFm.Com‘a bekleriz…

Soner Arıca – Esmesin Ayrılık Video Klip


Yazar: Che

Görüntüleme: 736

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 20 Mayıs 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat