duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Selena Gomez Müziği Bırakmayı Düşündüğünü Açıkladı

Selena Gomez Müziği Bırakmayı Düşündüğünü Açıkladı

Çocuk yaşta şöhrete kavuşan ve art arda yaptığı albümlerle kariyerinde hızla yükselen Selena Gomez, müziği tamamen bırakmayı planladığını söylerken, öncesinde bir albüm daha yapacağını duyurdu.
Dünyaca ünlü yıldız Selena Gomez, müzik dünyasından emekli olmaya hazırlanıyor. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan 28 yaşındaki ABD’li Gomez, Vogue dergisine verdiği röportajda, oyunculuğa daha fazla eğilmek istediğini söyledi.
Hayranları, ünlü şarkıcının dördüncü solo albümünü çıkarmasını beklerken, Gomez’in açıklamaları, bunun son albümü olabileceği işareti olarak algılandı.
“İnsanlar sizi ciddiye almazken müzik yapmaya devam etmek çok zor” diyen Selena, zaman zaman kendisine “Neden hala buna devam ediyorum” diye sorduğunu belirtti.
“Lose You to Love Me çıkardığım en iyi şarkıydı, ama bazı insanlar için bu hala yeterli değil” diyen Gomez, “Müziğimi seven çok kişi olduğunu düşünüyorum, bu nedenle minnettarım ve devam ediyorum. Ama yeni yapacağım albüm sanırım değişik olacak. Belki müzikten emekli olmadan önceki son denemem olacak” ifadesini kullandı.
Bugünlerde Hulu kanalında yayınlanan Only Murders in the Building adlı komedi dizisinde rol alan Selena Gomez, oyunculuğa ağırlık vermek istediğini söyledi. Öte yandan Gomez, geçtiğimiz aylarda New York’taki dondurucu soğuk ve artan koronavirüs vakalarını bahane etmeden set disiplinini korumasıyla gündeme gelmişti.


Yazar: Che

Görüntüleme: 442

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat