Sağlıklı Sohbet Edebilmek İçin Diyalog Teknikleri

Sağlıklı Sohbet Edebilmek İçin Diyalog Teknikleri

☆Karşınızdaki kişiye kibar bir dil kullanmaya özen gösterin ve güveninizi kazanmasını sağlayın.

☆Kendinizden bahsederken olduğunuz gibi neyse onu söyleyin, eksik veya fazla ekleme/çıkarmalar yapmaktan kesinlikle kaçının.

☆Yalan, dolan, sahtecilik, güvensizlik gibi düzenbazlığa girecek diyalog şekillerini kesinlikle tasvip etmiyoruz. Er yada geç yalanınızın su yüzüne çıkabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

☆Kadın veya erkek cinsiyet farketmeksizin yaşınızın veya cinsiyetinizi aksi yönde bir beyanda bulunmayın. Bu sitemizin kuralları gereğince ihlal olarak kabul edilecektir.

☆Karşınızdaki kişiyle tanışmak için elinizdeki tüm kozları, saygı çerçevesi içerisinde kullanmaktan vazgeçmeyin.

☆Radyo odalarımızı kullanarak kendinize veya sevdiklerinize şarkılar armağan edin veya güzel sözlerle bezenmiş şarkı sözlerini ithafen kullanmayı deneyin.

☆Bazı insanlar halk arasında popüler olmayı, bazıları ise özelini özelde yaşamayı tercih eder. Bu tercihi anlayıp ona göre hereket etmeniz size fayda sağlayacaktır.

☆Kesinlikle aceleci ve ısrarcı olmayın. Bu karşı tarafı endişelendirmekle birlikte, size karşı ciddiyetini azaltmasına sebep olabilir.

☆Konuya nereden ve nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız en basit yöntem gündemdeki pozitif konuları ele almak olabilir.

☆Oyun kanallarımızda rakiplerinizle yarışabilirsiniz. Hem kendinize hem de rakibinizle sağlıklı vakit geçirmiş olursunuz.

TrendSohbet.Com

RadyoTrendFm.Com

Mynet SohbetGeveze ChatMobil SohbetZurna Chat

Che 699
Cevap bırakın

whatsappWhatsapp: +90 533 031 18 18
facebook twitter instagram youtube pinterest linkedin spotify soundcloud

Radyo Sohbet Sitesi