duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Neden RadyoTrendFm?

Neden RadyoTrendFm?

Neden RadyoTrendFm?

Öncelikle sunucu sahibimiz AutoMatiC, radyo founderimiz N3FR3T ve radyo sorumlularımız ReisELLa, Pia,Phoenix ve Razor‘dur. Genelde founder veya belirli bir yetki düzeyinde olan insanlar emir vermeye eğilimli olur hepimiz biliriz. Fakat ne sunucu sahibimiz ne de radyo founderimiz bunu yapacak kadar kaba insanlar degiller. Gayet düzenli , nazikçe , herkesle tek tek ilgilenerek yapılan bir iş var. Bu arada kendilerini tebrik ediyorum çok değerli insanlar kendileri…

Mynet Sohbet

DJ`lerimizin birbirinden farklı tarzları var. Her biri de kendi alanında en seçmece şarkıları dinletiyor dinleyicilerine. Isteklere yer vererek beğendiğiniz parçaları sizlerle buluşturuyorlar. Bu konuda hem sizi hemde sevdiklerinizi bir nebze de olsa mutlu eder.

Geveze Sohbet

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki aramıza katılmak isteyen herkese ne kadar özen gösterdiğimizi, aramızdan ayri tutmamak için çabaladıgımızı sonradan gelenlerimiz bilir. Sizlerde aramıza katılmak isterseniz her zaman bekleriz.

Zurna Sohbet

RadyoTrendFm’de her yerde olandan farklı bir işleyiş var , özen var , herkesin birbirine saygısı var. Bunu her yerde göremezsiniz. Bu yolda emek veren herkese sonsuz teşekkürler…

Mynet SohbetGeveze SohbetZurna Sohbet Radyo TrendFm


Yazar: Che

Görüntüleme: 364

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 22 Mart 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat