duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Nahide Babashlı “Buralardan Geçmez”

Nahide Babashlı “Buralardan Geçmez”

Nahide Babashlı “Buralardan Geçmez”

Nahide Babashlı uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni tekli çalışması “Buralardan Geçmez”i Sena Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yaptığı cover çalışmaları ve yayınladığı birbirinden hit şarkılarıyla her projesinde listebaşı işlere imza atan genç şarkıcı Nahide Babashlı yeni teklisi “Buralardan Geçmez”i dinleyicilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Sözü sanatçının kendisine ait olan şarkının müziği ve düzenlemesi ise Barbod Hozouri imzası taşıyor. Yayınlandığı an itibariyle sosyal medya mecralarında ve dijital platformlarda yoğun ilgi gören “Buralardan Geçmez” müzikalitesi ve farklılığıyla oldukça ses getirecek bir proje olarak görünüyor.

Şarkının video klibinin çekimleri usta yönetmen Bakhtiyar Alakbarov tarafından Azerbaycan’da tamamlandı.

Nahide Babashlı’dan “Buralardan Geçmez” şarkısı TrendFm radyolarımızda yayıncılarımız tarafından sizlere sunulacaktır. Ayrıca şarkı eşliğinde sohbetimize dahil olup yeni dostluklar kurabilirsiniz. Sizleri TrendSohbet.Com ve RadyoTrendFm.Com‘a bekleriz…

Nahide Babashlı – Buralardan Geçmez Video Klip


Yazar: Pia

Görüntüleme: 1159

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.