İkilem “Kaybolurum Gülüşünde”

Bir Sebebi Var” isimli şarkısı ile milyonların beğenisini kazanan ve uzun zaman radyo & televizyonlardaki listelerin zirvesinde yer alan İkilem şimdi “Kaybolurum Gülüşünde” isimli yeni şarkıları ile sevenleriyle buluşuyor!

Söz ve müziği Serhat Karan, düzenlemesi Uğur Ateş, mix & masteringi Kadir Süzgün imzası taşıyan şarkının kapak fotoğrafı Eray Kıray tarafından çekildi. Vokalde Serhat Karan, geri vokalde Serhat Karan ve Uğur Ateş, elektrik & akustik gitarda Cem Şengül, davulda Ömer Arslan, basta Onur Kamer, synth & programming’te Uğur Ateş ismini gördüğümüz çalışma Karasinek Ses Tasarım Stüdyosu’nda kaydedildi.

“Kaybolurum Gülüşünde”yi: “Zamanı elinde tutamayan insanoğlu için hayat su gibi akıp giderken, geçmişten gelen bazı duygular içimizi sızlatan bir hatıra olur bizler için. Yeri doldurulamamış bir aşkı ya da yarım kalmış bir hikayeyi zihnimizde tekrar tekrar yaşar, geçip giden yıllara hayıflanırız. Şarkı, eski güzel günlere duyulan özlemi anlatırken, bitmemiş bir aşkın çağrısını içten ve şiirsel bir dille aktarıyor.” şeklinde açıklıyor.

Yönetmenliğini İlker Savaşkurt’un üstlendiği video klip Büyükçekmece’de çekildi. 1 gün süren çekimlerde samimi ve sıcak görüntülerin yer almasına özen gösterildi.

Müzikal kariyerleri 2010’lu yıllarda başlayan Serhat Karan ve Uğur Ateş; söz, müzik ve düzenlemeleri kendilerine ait olan şarkılarını “İkilem” adı altında 2019 yılında yayımlamaya başladı.

İkilem – Kaybolurum Gülüşünde Video Klip

TrendSohbet.Com

RadyoTrendFm.Com

Zurna ChatMobil SohbetMynet ChatGeveze Sohbet

Che 804
Cevap bırakın

whatsappWhatsapp: +90 533 031 18 18
facebook twitter instagram youtube pinterest linkedin spotify soundcloud

Radyo Sohbet Sitesi