duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Grammy Ödülleri Ne Zaman Yapılacak?

Grammy Ödülleri Ne Zaman Yapılacak?

İlk ödül töreni 4 Mayıs 1959’da eş zamanlı olarak iki yerde yapıldı – Beverly Hills California’daki Beverly Hilton Oteli ve New York City’deki Park Sheraton Oteli ve 28 Grammy ödüllendirildi. Yıllar içinde verilen ödüllerin sayısı arttı ve dalgalandı, kategoriler eklendi ve kaldırıldı, bir seferde 100’ün üzerine çıktı. Yine 1959’da düzenlenen ikinci Grammy Ödülleri, televizyonda gösterilen ilk törendi, ancak tören 1971’deki 13. Grammy Ödülleri’ne kadar canlı yayınlanmadı.

Amerika’da 4 Mayıs 1959’da yani 61 yıl önce düzenlenmeye başlayan ve tüm dünyanın merakla takip ettiği Amerika’nın en büyük müzik ödülleri yarışması Grammy Ödülleri, bu sene de 83 kategoride ödüller vererek izleyicilerle buluşacak.

GRAMMY ÖDÜLLERİ NE ZAMAN?

2021 yılı Grammy Ödülleri CBS ekranlarında canlı olarak Türkiye saatiyle 15 Mart gece 03.00’te yayınlanacak.

Seyirci alınmayacak olan tören, Los Angeles Kongre Merkezi’nde yapılacak. Daha önce 31 Ocak’ta yapılması beklenen ödül töreni corona virüs salgını nedeniyle ertelenmişti.


Yazar: Che

Görüntüleme: 403

Kategori: Sanat ve Müzik

Yayınlanma Tarihi: 15 Mart 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat