duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Elfida Şarkısı ve Hikayesi

Elfida Şarkısı ve Hikayesi

Elfida Şarkı Sözü

Elfida Şarkısı ve Hikayesi… Yüzün geçmişten kalan,aşka tarif yazdiran

Bir alaturka hüzün ,yüzün kıyıma vuran
Anne karnı huzuru ,çocukluğumun sesi Elfida Şarkısı ve Hikayesi
Senden bana şimdi zamanı sızdıran Elfida Şarkısı ve Hikayesi

Şımartılmamış aşkın sessizliğe yakın
Kimbilir kaç yüzyıldır sarılmamış kolların
Sisliydi kirpiklerin ve gözlerin yağmurlu
Yorulmuşsun hakkını almış yılların

Elfida bir belalı başımsın
Elfida beni farketme sakın
Omzumda iz bırakma yüküm dünyaya yakın
Elfida hep aklımda kalacaksın

Elfida sen eski bir şarkısın
Elfida beni farketme sakın
Omzumda iz bırakma yüküm dunyaya yakın
Elfida hep aklımda kalacaksin

Elfida Şarkısı ve Hikayesi

Hikayesi

Elfida Şarkısı ve Hikayesi Haluk Levent’in oluşturma hikayesi de çok özel . Kanser hastası 16 çocuğun bakımnı  üstlenmiş olan Levent, bu çocuklar arasında bulunan 9 yaşındaki  Beyza’nın vefatıyla yıkılmıştı. İşte bu şarkıyı küçük Beyza için yazmış .Haluk Levent  Elfida Şarkısı ve Hikayesi yazdığı şarkıyı  Beyza’ya dinletmeyi çok istemiş . Ama vefatı nedeniyle bunu gerçekleştirememiş . Beyza’yı ziyaret eden adaşın anısını aktarmak isterim:     “Esmerdi,narindi,yaşı ufacıkti,ismim ile ismi benzeşiyordu. Cerrahpaşa hastanesi ağrı merkezinde arkaďaşımın annesini ziyaret ettiğim sırada annesinin ona seslenmesini duyunca bana seslendi sanarak gayri ihtiyari dönüp baktığımda gördüm onu. Tam karşı yatakta yatıyordu ,içim cız etti. Alďığım nefesten ,alabileceğim nefeslerden utandım. Gözlerim doluverdi kendimi  tuttum. Gülümsedim,”benim de adim seninki gibi” dedim. Gülümsedi,elindeki telefonu gösterdi: ” Haluk abim aldı ” Bana şarkı yazdı ,klibinde beni oynatacak dedi . “Ama oynamak istemediğimi söyledim” dedi.    ” Biliyorum yapamam”dedi,burkularak…..      Yaparsın niye yapamayasin ki dedim cevap vermedi ,sustu. Suskunluğu içime dağladı.Söylenmemiş ama binlerce kelime içeren bir suskunluktu.Gene gel dedi “Haluk abim hep geliyor” dedi.     Haluk Levent bir gün  doktorlar bana gelip bu kızdan ümidinizi  kesin dedi  içim ciz etmişti o an…

Elfida Şarkısı ve Hikayesi… Haluk Levent’in elfida ve daha nice şarkıları Radyotrendfm sitemizde en güzel yayıncılarla en güzel dostluklar eşliğinde dinleyebilirsiniz. Ve şarkıların hikayesini TrendFm yayıncılarımız tarafından dinleyebilirsiniz. Yorumlarınızı sohbet içerisinde bulunan kişilerle yaparak münakaşa içerisine girerek farklı atmosferde bir ortam yaratabilirsiniz.

RadyoTrendFm.Com


Yazar: Che

Görüntüleme: 922

Kategori: Bir Şarkı Bir Hikaye

Yayınlanma Tarihi: 20 Mayıs 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat