duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Dj-Baybars

Dj-Baybars

Nick: Baybars

Yaşadığı Şehir: Konya

Sunucudaki Görevi: DJ Sorumlusu

Yayın Saati ve Günü: Joker

Yayın Tarzı: Şiir, Türkü, Halk Müziği

Dj Baybars Hakkında

Dj Baybars hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsedecek olursak radyoların en güzel sesi olan radyotrendfm yayınlarımızda kaliteli yayıncılar arasında bulunan radyo yayıncılarımızdan birisidir. Şarkıları ve şiirleri kaliteli bir şekilde dinlemek insana mutluluk verir. Sizler de kaliteli ve güzel radyomuza kulak vererek kaliteli şarkıları dinleyebilirsiniz.
Baybars şarkılarla birlikte yüreğe dokunan şiirleri güzel sesiyle seslendirerek gönlümüzü hoş tutar. Ve yayınlarına renk katar.

Trendfm radyomuzda en sevilen ve en özel yayıncılarla müzikler dinleyebilir ve isteklerde bulunabilirsiniz. Radyo trend dinle olarak web sıralamalarından üst sıralarda bulunmamızın da vermiş olduğu kaliteli ve özgüven ile müzik ve yayıncılarımızdan birisi olan Dj FarAway hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir.

Birbirinden kaliteli ve harika radyo yayıncılarımızı görmek için Djlerimiz kısmına bakabilirsiniz.

Hakkında Dipnot: Baybars harika anonslarıyla yayınlarına renk katar. En güzel şarkıları çalarak gönlümüzü hoş tutar. Ve en guzel şiirleri seslendirerek yüreğimizin inci köşesine dokunur.


Yazar: Che

Görüntüleme: 2396

Kategori: DjLerimiz

Yayınlanma Tarihi: 19 Eylül 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat