duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Çanakkale Geçilemez

Çanakkale Geçilemez

18 mart 1915 yılında Osmanli devleti, Itilaf devletlerine karşı muazzam bir zafer kazanmıştır. Düşman orduları tüm kara ve deniz kuvvetleri geri çekilmek zorunda kalmışlardır. Destan yazan Turk ordusunun önünde yenilen tüm itilaf devletleri, çok ağır kayıplarla geri çekilmek zorunda
kalmıştır. 250.000 e yakın şehit verdiğimiz Çanakkale toprakları savaş jargonunda “Çanakkale Geçilemez ” olarak anılacaktır.

Çanakkale de verilen destansı mücadele sonucunda tüm dünya siyaset sahnesi ve dengeleri yeniden şekillenmiştir. Çanakkale de verilen savunma , Türk milletine umut, mücadele hırsı ve egemenlik haklarının korunması mesalesini yeniden yakmis ve yeni bir Türk Devletinin temelleri için ışık olmuştur. 18 mart Türk milletinin, destansı savunma ve vatanını korumak için verdiği mücadelenin tüm dünyaya mesajı olmuştur.

Türk askeri tarihinin en büyük zaferlerinden biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin bu yıl 106. yıl dönümünü TrendSohbet.Com ailesi olarak kutlarız.


Yazar: Che

Görüntüleme: 264

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat