duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Burcu Arı ve Gökhan Türkmen’den “Gelin Canlar” Düeti45

Burcu Arı ve Gökhan Türkmen’den “Gelin Canlar” Düeti45

Müzisyen Burcu Arı, Anadolu Halk Müziği ezgilerini modernize ederek, kültürel mirasımızı genç nesillere aktarmak amacıyla başladığı Triphop / Deep House tarzındaki Türküler Projesi’nin ilk teklisi “Gelin Canlar”ı Gökhan Türkmen ile birlikte yorumladı.

“Gelin Canlar”, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Jazz ve pop sanatçısı Burcu Arı, tekli olarak çıkardığı “Yemen Türküsü”nün ardından uzun zamandır üzerine çalıştığı Türküler albüm projesinin ilk çalışması “Gelin Canlar”ı GTR Müzik etiketiyle yayımladı. Ünlü müzisyen Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği parçanın sözü ve müziği 16. Yüzyıl halk ozanımız Pir Sultan Abdal’a ait olurken aranje ünlü aranjör ve prodüktör Genco Arı imzası taşıyor.

Yeni Nesile Açılan Anahtar: Triphop / Deep House Türkü Albümü

Uzun yıllardır müzik sektöründe değerli çalışmalar yapan Burcu Arı, albüm projesinde modern müzikal alt yapısı ve vokalleriyle, türkü ve deyişleri genç nesil ile paylaşmayı, özümüzü keşfetme yolunda yeni nesil gençlerin de bu yola eşlik etmesini amaçlıyor. Dokuz parçadan oluşan ve her ay bir çalışmanın yayımlanacağı Triphop / Deep House tarzındaki elektronik müzik alt yapısına sahip Albüm Projesi, Kasım 2021’de tamamlanarak dinleyicilerin kalplerine dokunacak.

Anadolu Kültürü’nün özünü aktaran halk müziği parçalarından ve sözlerinden oluşan albümde Gökhan Türkmen’in ardından Ersay Üner ve İsmail Tunçbilek gibi birbirinden başarılı ve ünlü müzisyenler eşlik etmeye devam edecek.

https://youtu.be/LEe1cW7g6UE

TrendSohbet.Com

RadyoTrendFm.Com

Zurna ChatMynet SohbetMobil ChatGeveze Sohbet


Yazar: Che

Görüntüleme: 360

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 15 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat