duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Ayla Çelik Hakkında Bilinmeyenler

Ayla Çelik Hakkında Bilinmeyenler

Ayla Çelik Hakkında Bilinmeyenler

Ayla Çelik Hakkında Bilinmeyenler… Ayla Çelik 14 Kasım 1973 yılında Ardahan ilinde doğmuş. İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuvar bölümünü okuyarak müzik hayatına böylece atılmıştır. Şarkı yazarı ve şarkıcı olan Ayla Çelik’in etkin olduğu dönemler 2007 yılından günümüze kadar olan zaman dilimidir. Yayın tarzı genellikle poptur. 30 Eylül 2010 tarihinde ilk stüdyo albümü olan Lavanta‘yı yayımladı. Albümün çıkış şarkısı albümle aynı ismi taşıyan “Lavanta” şarkısı oldu. 15 Ocak 2016 tarihinde “Ben” isimli ikinci stüdyo albümünü yayımladı. Ayla Çelik’in üçüncü stüdyo albümü, Daha Bi’ Aşık, 2 Ağustos 2019 tarihinde Sony Music etiketiyle sevenleriyle buluşturdu.
Ayla Çelik 2013 yılında birinci Türkiye müzik ödülleri ve kırkıncı altın kelebek ödüllerini almıştır. 2016 yılında ise kırk üçüncü pantene altın kelebek ödülleri almıştır.

Ayla Çelik’in bir kaç şarkısını sizinle paylaşayım…
Bağdat, Mecbur,  Aşık Oldum Giderken, Aşk Tutar Beni, Altın Sarısı, Dikensiz Gül,  Ay Işığı, Bir Dönebilsem, Lavanta, Olacak Olacak gibi şarkıları bestelemiştir.

Ayla Çelik’in son zamanlarda bestelemiş olduğu “Yalancılar” şarkısı en hit dinleyicilerle en kaliteli yayıncılarla Radyo TrendFm radyolarinda sizlerle olacaktır. Siz de yeni çıkan hit şarkıları dinlemek isterseniz Radyo TrendFm e giriş yapabilirsiniz. Hem hit şarkıları dinleyip hem de sizin sevdiğiniz, kulaklarınıza hitap eden şarkıları dinlemek isterseniz kıymetli ve değerli yayıncılarımızdan isteklerde bulunabilirsiniz. Yayıncılarımıza konuk olup kendinizi bize tanıtma fırsatında da bulunabilirsiniz. Hem sizi tanımış oluruz hem de yayınlara zevk ve renk katarsınız. Ayrıca sohbet kanalımızda yeni insanlarla sohbetler ederek yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirsiniz. Böylelikle sizi tanıyan, sizi anlayan ve sizinle aynı kafa da olan insanlarla sohbet etmiş olursunuz. Ve böylece 2021 yılında çıkan en son ve en hit şarkıları radyomuzda dinleyip yayıncılarımıza eşlik edebilirsiniz.

2021 son çıkan şarkılar dinle

Ayla Çelik “Yalancılar” Şarkı Sözleri;

İstemem Üzülmeyin

Yok, İstemem Düşünmeyin

Hep Sorun, Sorun, Sorun

Az Ötede Durun

Bitmeyen Sınavlarım

Benim Sevgili Dostlarım

Hep Vurun Vurun Vurun

İnanamıyorum

Dibe Vurmuş Halimiz

Niye Böyle Zalimiz

İyi Kötü Mazimiz Var

Vardı Sizinle

Dağlar, Aramızdaki Dağlar

Hiç Utanmıyorlar

İçimizde Yalan Yalan

Yalancılar Var…


Yazar: Che

Görüntüleme: 824

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 29 Haziran 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.

Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat