İrem Candar’dan yeni şarkı “Hatırla”

İrem Candar yayımladığı albüm ve şarkılarla dinleyicisini şaşırtmayı seviyor. Yeni, farklı soundlarla bambaşka işler sunan İrem Candar, yeni teklisi “Hatırla”yı Garaj Müzik etiketiyle 12 Mart Cuma dijital dünyada yayımlıyor.

Sözleri İrem Candar’a, müziği İrem Candar & Mehmet Cem Ünal’a ait “Hatırla”nın aranjesi Mehmet Cem Ünal tarafından yapıldı.

“Hatırla” insanın ruh yolculuğunda aslında özünün sevgiden oluştuğunu, varlığın en küçük parçacığının bile sevgiyle titreştiğini ve aslında ruhlarımızın bizim hatırlamamızı istediği “hepimizin ışığın ve sevginin bir parçası olduğumuz gerçeğini” dramatik ve dünyevi bir dille anlatıyor.

Teoman’ın “Söz Müzik Teoman” adlı albümündeki “Duş” tanınmasını sağlayan ilk şarkı oldu. Yine Teoman’ın 2011’de çıkardığı “Aşk ve Gurur” albümündeki “Bana Öyle Bakma” şarkısına düet yaparak popülerliğini artırdı. Bu İskender Paydaş’ın dikkatini çekti ve 2012’deki “Zamansız Şarkılar” projesinde “Kar Beyazdır Ölüm” şarkısını söylemek için davet aldı. Aynı yıl çıkış albümü olan “Erik Ağacı”ını yayınladı. Son olarak “Gül İle Akide” albümünü yayımladı.

Che 675
Cevap bırakın

whatsappWhatsapp: +90 533 031 18 18
facebook twitter instagram youtube pinterest linkedin spotify soundcloud

Radyo Sohbet Sitesi