duyuruSizde hem canlı radyo dinleyin, hem de yeni insanlarla sohbet edin.
facebook twitter instagram skype

Derya Bedavacı’dan Anneler Günü Hediyesi “Kalbimi Kırıyorlar Anne” 2

Derya Bedavacı’dan Anneler Günü Hediyesi “Kalbimi Kırıyorlar Anne” 2

Pandemi süresinde üretmeye devam eden Derya Bedavacı, yaklaşan Anneler Günü’ne özel “Kalbimi Kırıyorlar Anne” isimli yeni şarkısını, sevgili annesi ve tüm anneler için hazırladı.

“Sevginin, merhametin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan biricik annelerimizin, başta kendi annem olmak üzere Anneler Günü’nü sevgi, saygı ve hürmetle kutluyor, hepsini sevgiyle kucaklıyorum. Uzakta bile olsalar yanı başımızdaymış gibi sırtımızı dayadığımız en güçlü omuzdur annelerimiz.” diyen sanatçı “Kalbimi Kırıyorlar Anne” şarkısını onlara armağan ediyor.

Yorumcu kişiliğinin yanı sıra söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle de öne çıkan Derya Bedavacı, samimi müzik dilini bu kez hepimizin başımızın tacı olan annelerimizi anarak hissettirecek…

Derya Bedavacı’nın “Kalbimi Kırıyorlar Anne” şarkısı Anneler Gününde TrendFm radyolarımızda yayıncılarımız tarafından sizlere sunulacaktır. Ayrıca şarkı eşliğinde sohbetimize dahil olup yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Derya Bedavacı, şarkının prodüksiyon aşamasını eşi Murat Bedavacı ve DRYTEAM ekibiyle gerçekleştirdi. 2K Prodüksiyon etiketi ile yayımlanan “Kalbimi Kırıyorlar Anne”nin sözü ve bestesi Derya Bedavacı, aranjörlüğü ise Murat Bedavacı’ya ait. Şarkısının video klibi Gökçe Gök yönetmenliğinde, Çeşme’de sanatçının kendi evinde çekildi.

Derya Bedavacı – Kalbimi Kırıyorlar Anne Video Klip


Yazar: Pia

Görüntüleme: 545

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 07 Mayıs 2021

Cevap bırakın

RadyoTrendFM.Com

Günümüzde internette vakit geçiren insanların tercih ettiği radyolu sohbet sitesi sizlere en hit parçaları reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor. Bunun yanı sıra sohbet sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sitesini size sunuyor.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - RadyoTrendFM.COM - Zurna Sohbet - Geveze Sohbet - Sohbet - Chat - Trend Sohbet - Mynet Sohbet

Trend Radyo bir TrendSohbet.Com sitesidir.